Suositut

Kanavat

3sat 7 AVA Al Jazeera (English) Animal Planet Animal Planet HD Arte BBC Entertainment BBC HD BBC Knowledge BBC Lifestyle BBC World Bloomberg Television C More Action C More Emotion C More Extreme C More First C More First HD C More Hits C More Series C More Sport HD C More Tennis CNN International Canal 69 Canal+ Film HD Cartoon Network Comedy Central Deutsche Welle Discovery Channel Discovery HD Discovery Science Discovery World Disney Channel Disney Junior ESPN America ESPN Europe Entertainment Television Eurosport Eurosport 2 Eurosport HD Fox France 24 HighTV History Channel History Channel HD JIM Kanal 5 Kunskapskanalen Kutonen Liv MTV Europe MTV Fakta MTV Fakta XL MTV Juniori MTV Leffa MTV MAX MTV Sarja MTV Sport 1 MTV Suomi MTV Two MTV3 National Geographic National Geographic HD Nelonen Nelonen Kino Nelonen Maailma Nelonen Pro 1 Nelonen Pro 2 Nickelodeon Playboy TV RTL 2 RTL Television Rai Uno SVT 1 SVT 2 SVT 24 SVT B SVT HD SVT World Sat. 1 Showtime Silver Silver HD Sjuan Spice Star Sub TCM - Turner Classic Movies TLC TV Finland TV11 TV3 TV4 TV4 Fakta TV4 Film TV4 Guld TV4 Komedi TV4 Sport TV5 TV5 Monde TV6 TV7 TV8 The Adult Channel Travel Channel Urho TV VH1 VOX Viasat Classic HD Viasat Drama Viasat Explorer Viasat Film Viasat Film Action Viasat Film Action HD Viasat Film Classic Viasat Film Family Viasat Film Nordic Viasat Film Nordic HD Viasat Golf Viasat History Viasat Hockey Viasat Nature/Crime Viasat Sport Viva XD Disney YLE FEM YLE TV1 YLE TV2 YLE Teema Zone Reality
YLÖS

Eurosport 2

Loppupäivä
lauantai 19.5.2012

06:00 Urheilu-uutiset: Eurosport 2 yösessio

06:30 Tennis: WTA Tourin kilpailu, Rooma, Italia

Puolivälierät

08:00 Urheilu-uutiset: Eurosport 2 yösessio

08:30 Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo

Etappi 13: Savona Cervere Selostus: Peter Selin

09:30 Australialainen jalkapallo: Australian Football League

12:30 Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo

Etappi 13: Savona Cervere Selostus: Peter Selin

13:00 Jalkapallo: Japanin J-league

15:00 Tennis: WTA Tourin kilpailu, Rooma, Italia

Välierät

16:45 FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Salzburg, Itävalta

17:30 Tennis: WTA Tourin kilpailu, Rooma, Italia

Välierät

18:15 Pyöräily: Tour of California Yhdysvallat

19:00 Amerikkalainen jalkapallo

Dresde Koenig (Saksa) - OBIC Seagulls (Japani )

22:00 Extremeurheilu: F.I.S.E, Montpellier, Ranska

Päivä 1

00:30 Tennis: WTA Tourin kilpailu, Rooma, Italia

Välierät

01:00 Urheilu-uutiset: Eurosport 2 yösessio

01:30 Vapaaottelu

03:00 Vapaaottelu MMA Strikeforce Saint-Louis , Senegal

04:00 Vapaaottelu MMA Strikeforce Saint-Louis , Senegal

Tulevia TV-elokuvia

Kino Klassikko: Punaiset ja valkoiset
YleTeema

sunnuntai 23.11 18:00

Elokuva: Karate Kid
TV Viisi

sunnuntai 23.11 18:30

Elokuva: Spice World
TV Viisi

sunnuntai 23.11 21:00

Elokuva: Love Happens - Tilaa rakkaudelle
Nelonen

sunnuntai 23.11 21:00

Naiskohtaloita
TV1

maanantai 24.11 13:30

Sulje Lisää/poista suosikki