25.02.2017|13:36

Kanavapaketit

TV1

12:35 Dokumenttiprojekti: Nälkämaan Sampo + Epilogi
14:15 Löytöretkiä maailmaan
14:30 Prisma Studio
15:00 Yle Uutiset
15:05 Yle News
15:10 Pisara
15:15 Akuutti
15:45 Seniori työssä
16:00 Downton Abbey
16:50 Novosti Yle
16:55 Yle Uutiset viittomakielellä
17:00 Yle Uutiset
17:10 Inhimillinen tekijä
18:00 Yle Uutiset
18:10 Urheiluruutu
18:15 Pokka pitää
18:45 Avara luonto: Saalistajat
19:40 Scott & Bailey
20:30 Yle Uutiset
20:50 Urheiluruutu
21:15 Uutisvuoto
21:45 Vera Stanhope tutkii
23:15 Hercule Poirot: Kellot
00:45 Uutisikkuna
04:00 Uutisikkuna

TV2

13:20 MotorSport Extra: Rallin SM
13:50 Talvistudio, MM-Lahti
14:25 MM Lahti: Miesten yhdistelmäkilpailu
16:20 Talvistudio, MM-Lahti
17:25 MM Lahti: Mäkihyppy
19:30 MM-Lahti, päivän tapahtumat
20:30 Talvistudio - Torilla tavataan
21:05 Muistin vanki
21:50 Yle Uutiset
21:55 Urheiluruutu
22:05 Noin viikon uutiset
22:30 Kimmo
22:50 Bates Motel
23:35 Pikaluistelun MM
00:41 Uutisikkuna
04:00 Uutisikkuna

MTV3

13:00 Elokuva: Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon
14:35 Tuija Tähtien Kanssa
15:05 Tanssii Tähtien Kanssa
17:00 Lauantairavit
18:00 Yökylässä Maria Veitola
19:00 Seitsemän Uutiset
19:10 Vaaliextra: Li Andersson
19:20 Tulosruutu
19:30 Putous
21:00 Tuija Tähtien Kanssa
21:30 Solsidan
22:00 Kymmenen Uutiset
22:10 Päivän sää
22:15 Lotto, Jokeri ja Lomatonni
22:25 Tulosruutu
22:35 Elokuva: Wallander: Ampuja
00:25 Rikospaikka
00:55 Scorpion
01:50 Limitless
02:45 Arrow

Nelonen

13:20 Leijonan luola USA
14:20 Heikki Paasonen Show
15:20 Kaikki vastaan 1
16:50 Tulossa: Suomen huutokauppakeisari
16:55 The Voice of Finland
18:25 HS-uutiset ja sää
18:30 The Voice of Finland
20:00 Haluatko miljonääriksi?
20:58 Keno
21:00 Elokuva: Toy Story 3
23:05 Tulossa: Suomen huutokauppakeisari
23:10 Elokuva: Rebound
01:00 Stand Up!
02:00 Hottikset 2.0
03:00 Astral-TV

Sub

13:30 Last Man on Earth
14:00 Gladiaattorit
14:55 Kuukauden parhaat sekunnit
15:00 Gladiaattorit
16:00 Valehtelevat viettelijät
17:00 Posse
18:30 BiisiBattle
19:00 Nuori MacGyver
20:00 Stadi vs Lande
21:00 #Subleffa: Green Lantern
23:15 American Horror Story: Roanoke
00:15 American Horror Story: Roanoke
01:15 Arrow
02:15 Arrow